Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Jackie

Numer telefonu : 86-18824284006

WhatsApp : +8618824284006

Free call

Apple otwiera certyfikat bezprzewodowego ładowania magnetycznego MagSafe 15 W

June 28, 2021

najnowsze wiadomości o firmie Apple otwiera certyfikat bezprzewodowego ładowania magnetycznego MagSafe 15 W

Jak wszyscy wiemy, Apple jest dobry w wyznaczaniu standardów i wprowadzaniu różnych certyfikatów.Zostaliśmy poinformowani, że Apple otworzy w niedalekiej przyszłości certyfikat bezprzewodowego ładowania magnetycznego MagSafe 15 W, a główni producenci zewnętrzni nie mogą się doczekać tego od dawna.

najnowsze wiadomości o firmie Apple otwiera certyfikat bezprzewodowego ładowania magnetycznego MagSafe 15 W  0


Firma Apple ogłosiła: „Z przyjemnością ogłaszamy nowy moduł ładowarki Apple MagSafe! Moduł ten zapewnia bezpieczne ładowanie bezprzewodowe do 15 W i można go zintegrować z akcesoriami MFi, aby bezprzewodowo ładować urządzenia Apple za pośrednictwem MagSafe. Posiadacze licencji MFi mogą teraz przesyłać plany produktów, które obejmują tego modułu i zamawiać próbki i masową produkcję u autoryzowanych dealerów MFi Zaloguj się na stronie autoryzowanego dealera, aby zobaczyć ceny Zaloguj się na stronie internetowej autoryzowanego dealera, aby poznać cenę Akcesoria integrujące ten moduł i pełną certyfikację MFi będą mogły używaj plakietki Made for MagSafe na opakowaniach produktów i komunikacji”.


Procedury aplikacyjne:
 

najnowsze wiadomości o firmie Apple otwiera certyfikat bezprzewodowego ładowania magnetycznego MagSafe 15 W  1


Jeśli marka, która przeszła certyfikację MFI, chce wprowadzić na rynek bezprzewodową ładowarkę magnetyczną 15 W MagSafe, może złożyć plan produktu, który obejmuje moduł ładowania 15 W MagSafe oraz zamówić próbki i produkcję u autoryzowanych dealerów MFi.
najnowsze wiadomości o firmie Apple otwiera certyfikat bezprzewodowego ładowania magnetycznego MagSafe 15 W  2


Focuses konsultuje się z zewnętrznym laboratorium badawczym, a procedurę certyfikacji MFi pokazano na powyższym rysunku.

najnowsze wiadomości o firmie Apple otwiera certyfikat bezprzewodowego ładowania magnetycznego MagSafe 15 W  3


Warto wspomnieć, że po tym, jak produkty innych firm przejdą certyfikację MFi i zintegrowany moduł ładowania 15W MagSafe firmy Apple, logo „Made for MagSafe” można dodać do opakowania i promocji.Ogólnie rzecz biorąc, logo „MFM” poprawi ocenę tych marek przez konsumentów publicznych.

 


Szczegóły dotyczące modułu ładowania MagSafe firmy Apple 15 W Jeśli chodzi o moduł ładowania magnetycznego MagSafe z certyfikatem Apple, zdemontowaliśmy próbkę.

najnowsze wiadomości o firmie Apple otwiera certyfikat bezprzewodowego ładowania magnetycznego MagSafe 15 W  4


Moduł ma kształt płaskiego okrągłego tortu, front jest czysto biały, a tył osłonięty metalową osłoną ekranującą.Ogólny wygląd jest ciasny.Jednocześnie ten moduł bezprzewodowej ładowarki rezerwuje również pięć padów do podłączenia kabli zasilających i komunikacyjnych, a mianowicie VBUS, V+, V-, CC i GND.


najnowsze wiadomości o firmie Apple otwiera certyfikat bezprzewodowego ładowania magnetycznego MagSafe 15 W  5


Zgodnie ze schematem definicji komunikacji można zauważyć, że moduł ładowania bezprzewodowego MagSafe przyjmuje standardową metodę komunikacji USB PD, zasilanie ma standard napięcia 9 V, a także ma rdzeń kabla danych USB2.0 D + D-.Rdzeń z drutu CC jest najbardziej krytyczny, używany do uścisku dłoni w komunikacji ładowarki PD, oczywiście ma również przewód uziemiający.

najnowsze wiadomości o firmie Apple otwiera certyfikat bezprzewodowego ładowania magnetycznego MagSafe 15 W  6


Jako komponent sprzedawany oddzielnie producentom zewnętrznym, moduł zwraca większą uwagę na integralność funkcji, dzięki czemu integruje kompletny obwód zasilania regulacji napięcia, sterowanie ładowaniem bezprzewodowym i obwód napędowy.Podczas opracowywania powiązanych akcesoriów, zewnętrzni producenci muszą tylko dopasować zasilacz o mocy 20 W lub więcej i podłączyć dodatnie i ujemne zasilanie, aby zrealizować szybkie bezprzewodowe ładowanie 15 W dla serii iPhone 12.Aplikacja jest bardzo prosta.
 


Focuses podsumowuje:

 

Sądząc po obecnym trendzie rozwoju, determinacja Apple w promowaniu ekosystemu MagSafe jest dość silna.Oprócz bezprzewodowego ładowania magnetycznego MagSafe, na oficjalnej stronie Apple znajduje się również wiele ekologicznych produktów, takich jak magnetyczne etui na telefony komórkowe, uchwyty na karty magnetyczne i uchwyty magnetyczne.Certyfikacja MFM zostanie wkrótce oficjalnie otwarta, czekamy na pojawienie się kolejnych doskonałych produktów magnetycznych!
 
 


 

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

jackie@focusestech.com
+8618824284006
86-18824284006
jackie@focusestech.com