Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Jackie

Numer telefonu : 86-18824284006

WhatsApp : +8618824284006

Free call

Apple wydaje nową wersję przewodnika certyfikacji akcesoriów MFi: wymieniony jest adapter z Lightning na Ethernet

February 25, 2021

najnowsza sprawa firmy na temat Apple wydaje nową wersję przewodnika certyfikacji akcesoriów MFi: wymieniony jest adapter z Lightning na Ethernet

Firma Apple ogłosiła plan rozszerzenia programu certyfikacji MFi, tak aby producenci adapterów innych firm mogli postępować zgodnie ze standardową autoryzacją firmy, która obejmuje kable adapterów obsługujące technologię Power over Ethernet (PoE).Mac Otakara poinformował, że Apple szczegółowo opisał zmiany wprowadzone w „MFi Accessory Interface Specification R31 Version”, tak aby zewnętrzni producenci mogli tworzyć nowe akcesoria kompatybilne z urządzeniami iOS.

 

 

Na nowej liście byliśmy mile zaskoczeni, gdy okazało się, że firma Apple udostępniła nowy przewodnik certyfikacji MFi dla adapterów Lightning na Ethernet.Obecnie jedyny adapter MFi Ethernet wymieniony w sklepie internetowym i sklepach detalicznych Apple jest produkowany przez firmę Belkin.

 

Poinformowano, że autoryzowane przez MFi adaptery PoE mogą bezpośrednio ładować urządzenia iOS, gdy połączenie jest włączone.W przypadku braku PoE użytkownicy muszą zasilić urządzenie innymi metodami (pojedynczy kabel oświetleniowy).

 

Według raportu, Apple dodał kontroler Realtek RTL8111EPU Gigabit Ethernet do listy certyfikatów MFi.W tym samym czasie Apple nadal zapewnia wytyczne dotyczące certyfikacji MFi dla adapterów audio do oświetlenia na USB-C, takich jak kabel adaptera Anker pokazany na zdjęciu tytułowym.

 

Dzięki certyfikowanemu przez MFi adapterowi audio USB-C do Lighting, użytkownicy MacBooka, iPada Pro i Windows PC będą mogli obsługiwać zestawy słuchawkowe Lightning przez interfejs USB-C, ale inni producenci akcesoriów nie śledzą tego.

 

Oczekuje się, że w ciągu najbliższych kilku miesięcy zobaczymy więcej adapterów audio z oświetlenia na Ethernet lub oświetlenia na USB-C w oparciu o nowy standard certyfikacji MFi.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

jackie@focusestech.com
+8618824284006
86-18824284006
jackie@focusestech.com